FAQ - Profesjonalny wynajem sprzętu IT

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź czy nie ma tu odpowiedzi na Twoje wątpliwości. 
Zawsze można do nas zadzwonić lub napisać. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Czy sprzęt posiada legalne oprogramowanie?

– Oczywiście, nie widzimy innej możliwości dostarczenia sprzętu IT do państwa. Komputery posiadają w pełni legalne oprogramowanie MS Windows 

Jak szybko zwracacie Państwo Kaucję?

-Kaucja zostaje zwrócona do 48 h od zakończenia procesu weryfikacji sprzętu.

Jak szybko realizowany jest wynajem ?

– W większości przypadków od podpisania umowy wysyłamy sprzęt do 24h (w dni robocze, w założeniu do 10 szt., powyżej 10 szt. czas może wydłużyć się do 48h)

Co jeżeli sprzęt ulegnie awarii podczas wynajmu?

– W dni robocze od godziny 8.00 – 17.00 działa dla Państwa support większość problemów rozwiązujemy zdalnie. W przypadku usterki hardwarowej  ściągamy sprzęt do siebie równolegle wysyłając sprawny.

Jakie macie Państwo dostępne przekątne matrycy ?

– Zależnie od zapotrzebowania na sprzęt dysponujemy następującymi wielkościami : Laptopy : 12″ 14″ 15″ 17″ Monitory : 22″ 24″

Co jeżeli sprzęt zostanie uszkodzony w trakcie wynajmu?

– Spokojnie, dysponujemy sprzętem z półki biznesowej cechuje go podwyższona wytrzymałość z drobnymi usterkami potrafimy sobie poradzić bez problemu sami!

Czy na wynajmowanym sprzęcie mogę instalować własne oprogramowanie?

– Oczywiście komputer jest w pełni do Państwa dyspozycji, nie widzimy przeszkód w instalacji oprogramowania , które jest w trakcie najmu Państwu potrzebne, jeżeli pochodzi ono oczywiście z legalnego źródła.

Co się dzieje z moimi danymi na komputerze po zwrocie sprzętu?

– Każdorazowo po zwrocie sprzętu dane z dysków są usuwane w profesjonalny sposób. W trosce o państwa bezpieczeństwo kładziemy na to szczególny nacisk!

Czy przewidziane są jakieś profity dla stałych klientów ?

– Jak najbardziej, dla naszych stałych klientów przewidzieliśmy specjalne pakiety promocyjne

Jakie są warunki wynajmu sprzętu?

– Wszystkie warunki najmu reguluje umowa, która jest skonstruowana w sposób przejrzysty, ma ona na celu chronić w sposób prawny ochronić obie strony.

Jak wygląda zwrot sprzętu po zakończeniu okresu najmu?

– Na wskazany przez Państwa adres email na dzień przez odesłanie sprzętu zostaje wysłany list przewozowy. Sprzęt dostarczony jest do Państwa w specjalnych opakowaniach zabezpieczających sprzęt przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Opakowanie te ułatwiają również przygotowanie powrotnej paczki. W państwa kwestii leży tylko spakowanie sprzętu i przekazanie paczku kurierowi, który odbierze sprzęt ze wskazanego miejsca.