O nas - Profesjonalny wynajem sprzętu IT

O nas

Pro4IT. Wynajem sprzętu komputerowego.
Twój partner biznesowy

PRO4IT jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, cieszącą się dużym zaufaniem oraz wiarygodnością w dziedzinie dystrybucji  oraz wynajmie sprzętu IT.  Posiadamy setki produktów dostępnych od ręki w naszym magazynie, dzięki czemu realizujemy Państwa zamówienia w systemie “Just in Time”. Wieloletnie doświadczenie w wynajmie sprzętu IT pozwoliło nam skrócić maksymalnie formalności a z maksymalizować efektywność i szybkość działania.

Świetnie rozumiemy Państwa stanowisko, organizowanie wszelkiego rodzaju Eventów wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i stresem, zebrana  przez lata wiedza pozwala nam odciążyć Państwa, w zakresie organizacji zaplecza IT , dlatego też sprzęt, który trafia do Państwa jest w pełni gotowy do użytku: posiada zainstalowany i zaktywowany  system operacyjny MS Windows wraz z kompletem sterowników.

 

WYNAJEM W PRO4IT to nie tylko dostawa gotowych do pracy sprzętów, nasza firma oferuję szereg usług wsparcia takich jak :

– Dostarczenie sprzętu wraz z pakietem MS Office

– Kompleksowa obsługa wsparcia technicznego podczas trwania eventów

– Zapewnienie procesu logistycznego podczas wynajmu sprzętu wraz z opieką informatyka

– Bezpłatna pomoc specjalisty  w doborze sprzętu do konkretnego zapotrzebowania.

Potrzebują Państwo indywidualnej usługi, wsparcia – spokojnie jesteśmy “elastyczni”! stworzymy dla Państwa indywidualną ofertę w oparci o zapotrzebowanie.

 

Wynajmem laptopów i komputerów Pro4IT.pl

Potrzebujesz komputerów na szkolenie, prezentację czy warsztaty, a nie chcesz ich kupować – u nasz możesz je wynająć na 1 dzień na 1 tydzień czy miesiąc. Niezależnie czy potrzebujesz laptopa, komputera stacjonarnego czy stacji roboczej, my mamy wszystko. U nas dostaniesz zestaw jednakowych kompletnych komputerów z systemem operacyjnym o parametrach, które pozwolą na bezproblemowe użycie. Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu nowoczesnego sprzętu komputerowego skierowanego do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

Zapewniamy najwyższej klasy sprzęt komputerowy do obsługi wszelkiego rodzaju eventów: szkoleń, konferencji, prezentacji, targów czy sympozjów. Niezawodnie skonfigurowany sprzęt komputerowy będzie świadczyć o profesjonalizmie, co z pewnością zrobi wrażenie na partnerach i kontrahentach firmy.

Dynamiczny rozwój Twojego przedsiębiorstwa to konieczność zatrudnienia sezonowych pracowników, a co za tym idzie zorganizowania nowych stanowisk pracy. Zakup komputerów na krótki okres czasu jest nieopłacalny. Znacznie prostszym i tańszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie komputerów na określony czas w wypożyczalni PRO4IT.

Zobacz czym się jeszcze zajmujemy